מאמרים

זה הכל עניין של עיצוב

צימר רומנטי

הצימר בצפון בצל האלה הינו מקום בעל עיצוב ייחודי

בעולם התיירות התחרותי של היום, לעיצוב יש משמעות נרחבת בחוויית האורח ובתפיסתו את המותג המארח. כולנו רואים מלונות בוטיק מעוצבים ואף ורשתות תיירות בינלאומיות משקיעות בחידוש ורענון המראה בכל פרט קטן. בצל האלה הינו מקום מעוצב בסגנון מאוד מוקפד הייחודי לו עם מחשבה ומאמץ להגיע לשלמות בכל פינה קטנה, אופי שמאפיין את בעלת הבית והצוות המתפעל.

לאורך ולרוחב המתחם תוכלו למצוא אלמנטים עיצוביים שמתכתבים עם ערכי המקום וכן עם חוויית האורח הרצויה.

עיצוב הטבע, הבריכות והגנים

המתחם מלא בצמחייה ובעצים וככל הידוע לכולנו, הדבר כרוך בהרבה עבודה. הצמחייה והגינה במתחם מטופלות בצורה מוקפדת על ידי צוות מומחים. במתחם גינת ורדים מעשרות מיני ורדים וכן שיחים פרחוניים, עצי פרי, עצים גבוהים ועדניות פרחים. כל צמח ועץ מקבל את יחס הדרוש לו, טיפוח, מים והרבה אהבה. המתחם מטופל בקפידה וצבעוני מתמיד במיוחד באביב. השבילים והמדרגות המשובצות מלאות צמחייה ותאורה מחמיאה בלילה. הצמחיה מתוכננת לתת מקום מסתור אינטימי לסוויטות ולאורחים.

צימר בצפון צילום אווירי

אמנות, עתיקות ופריטי וינטג’ מהממים

כאורחי הצימר בצפון בצל האלה, תוכלו להנות מציורי שמן בסוויטות וכן במרפסת ארוחות הבוקר המעוצבת. מזל, בעלת הצימרים היא ציירת אשר יצירותיה בולטות במתחם. כמו כן ישנם צילומי נוסטלגיה של המשפחה, אלמנטים אמנותיים רבים אשר משרים אווירה של גלריה אמיתית (הכנסו לגלריית הציורים).

הסוויטות והמתחם מכילות מרכיבים רבים של וינטג’ ועתיקות. במתחם מוטיבים של מכונות תפירה ישנות, מכונות כתיבה של פעם, מכשירי רדיו, אגרטלים, ספלים וכלי פורצלן עתיקים ועוד (הכנסו לגלריית האוספים). כל אלה ביחד עם עיצוב הבניה והריהוט משתלבים לכדי אירוח בעל אווירה שונה, רגועה יותר, צבעונית יותר ומיוחדת.

האמנות המרכזית שחשים האורחים במקום הוא התמהיל בין כלל המרכיבים, שילוב בעל מחשבה רבה ששם את חוויית האורח במרכז ומאפשר לו להנות כל פעם מהפתעה חדשה בעת הביקור.

אמנות מעוררת חושים בארוחת הבוקר

בביקור בצימר בצפון, ידוע שיש חשיבות עליונה לארוחת הבוקר. ארוחת הבוקר שלנו היא בסגנון ארץ ישראלי שכולם אוהבים. חוויית ארוחת הבוקר של בצל האלה מתכתבת עם הצבעים, הריחות, הצורות והטעמים שהמתחם מגיש לאורחיו.

ארוחות הבוקר מוגשות במרפסת מעוצבת שמחברת את כל האלמנטים שבהם האורחים נתקלים בחדרים. המרפסת מעוצבת בסגנון וינטג’י עם המון אלמנטים שמרכיבים פסיפס של חוויה שונה מכל מה שחוויתם בעבר. הצבעים, הריחות והמגוון בדגש על ארוחת בוקר מצויינת ימשכו אתכם למרפסת המקורה גם לא בבקרים. אורחים רבים בוחרים לשבת בה לאורך היום, לעבוד עם מחשבים ניידים או סתם לשבת לקפה נספרסו שמוגש במרפסת עם עוגיות באופן חופשי.

אנחנו מזמינים אתכם לאפשר לנו לרגש אתכם בחווייה נעימה עם המון אהבה.